výstavy 1.5. - 31.6. 2008
21. 12. 2010
Německo - Münster, NV 3. 5. 2008
Rozhodčí: van den Broek, Holandsko
Rozhodčí: van den Broek, Holandsko
psi - třída mladých
Lázib Bohemia Genao V1, JrCAC, JrLS, JrBOB
ch. Jana Tomešková, CZ
m. Lauer
Batal Sabiih al Sahra VD2
ch. Gregor a Marcus Arndt, D
m. Siegel
psi - třída otevřená
Ah-Lam Charme de Orient V1, VDH, RCAC
Ah-Lam Charme de Orient V1, VDH, RCAC
ch. Brigitte a Thomas Love, D
m. Peters
Djari el Hor Sheik el Arab VD2
Djari el Hor Sheik el Arab VD2
ch. Patricia Lauer, D
m. Holtschulte-Bänker
Farid Sheik el Arab D
ch. Patricia Lauer, D
m. Dürk
psi - třída pracovní
El Jahrousse Sheik el Arab V1, VDH, CAC
ch. Patricia Lauer, D
m. Simböck
psi - třída šampionů
Fateh Ibn Abu Sheik el Arab V1, VDH, NP, LS
Fateh Ibn Abu Sheik el Arab V1, VDH, NP, LS
ch. + m. Patricia Lauer, D
Tarek Chah Name de la Cité du Guerrier V2, RVDH
ch. Laurence a Michel Gouzy, F
m. Mörch
feny - třída mladých
Laziba Bohemia Genao V1, JrCAC, JrLS
Laziba Bohemia Genao V1, JrCAC, JrLS
ch. Jana Tomešková, CZ
m. Lauer
feny - třída otevřená
Azizah Charme de Orient VD1
ch. Brigitte a Thomas Love, D
m. Tiemann/Granzeuer
feny - třída veteránů
Zenaida Schuru-esch-Schams V1, VetCAC, VetBOB, NF, BOB, LS
Zenaida Schuru-esch-Schams V1, VetCAC, VetBOB, NF, BOB, LS
ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann, D
m. Siegel
Bratislava - speciální 16. 5. 2008
Rozhodčí: Lotte Jörgensen, Dánsko
psi - třída mladých
CHEBKALI del Sayad el Gazel
* 22. 05. 2007 SPKP/2 V1, CAJC
Faraon Ibn Jamil el Djerid - Tiamouna de la Horde d´ Or
ch. Jessie a Joel Ayuso, 01340 Foissiat, France 01-Ain Particulier
m. Monika Dubcová, Slovensko
psi - mezitřída
Magistére B’CHIRAAGH
* 20. 07. 2006 CMKU/SL/134/-07/06 V1, CAC, NP
Magistére Sarkar - Magistére Phayrouz
ch. Cazin Gervais a Alain Brigel, Olives 46230 Belfort du Quercy, Francie
m. Lucie Janovská, Srbínská 1560-6, 100 00 Praha 10, Strašnice
psi - třída otevřená
ARMIN El Guerrouj
* 08. 09. 2005 CMKU/SL/111 V1
Intissar’s Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier
ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
feny - třída otevřená
AFYA El Guerrouj
* 08. 09. 2005 CMKU/SL/113 V1, CAC, NF, VSV, BOB, VI.BIS
Intissar’s Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier
ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
feny - třída šampionů
ARETA El Guerrouj
* 08. 09. 2005 CMKU/SL/118 V1, CAC
Intissar’s Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier
ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
Bratislava - CACIB 17. 5. 2008
Rozhodčí: Elmar Sistermann, D
psi - mezitřída
Magistére B’CHIRAAGH
* 20. 07. 2006 CMKU/SL/134/-07/06 VD1
Magistére Sarkar - Magistére Phayrouz
ch. Cazin Gervais a Alain Brigel, Olives 46230 Belfort du Quercy, Francie
m. Lucie Janovská, Srbínská 1560-6, 100 00 Praha 10, Strašnice
psi - třída otevřená
ARMIN El Guerrouj
* 08. 09. 2005 CMKU/SL/111 V1, CAC, CACIB
Intissar’s Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier
ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
feny - třída otevřená
AFYA El Guerrouj
* 08. 09. 2005 CMKU/SL/113 V1, CAC, res.CACIB
Intissar’s Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier
ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
feny - třída šampionů
ARETA El Guerrouj
* 08. 09. 2005 CMKU/SL/118 V1, CAC, CACIB, BOB
Intissar’s Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier
ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
Bratislava - CACIB 18. 5. 2008
Rozhodčí: Malo Alcrudo Rafael, E
psi - mezitřída
Magistére B’CHIRAAGH
* 20. 07. 2006 CMKU/SL/134/-07/06 V1, CAC, res.CACIB
Magistére Sarkar - Magistére Phayrouz
ch. Cazin Gervais a Alain Brigel, Olives 46230 Belfort du Quercy, Francie
m. Lucie Janovská, Srbínská 1560-6, 100 00 Praha 10, Strašnice
psi - třída otevřená
ARMIN El Guerrouj
* 08. 09. 2005 CMKU/SL/111 V1, CAC, CACIB
Intissar’s Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier
ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
Slovenský šampion
feny - třída otevřená
AFYA El Guerrouj
* 08. 09. 2005 CMKU/SL/113 V1, CAC, CACIB, BOB
Intissar’s Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier
ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
Slovenský šampion
Litoměřice - MVP 24. 5. 2008
Rozhodčí: ?
psi - třída otevřená
ARMIN El Guerrouj
* 08. 09. 2005 CMKU/SL/111 V1
Intissar’s Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier
ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha
feny - třída otevřená
AFYA El Guerrouj
* 08. 09. 2005 CMKU/SL/113 V1, CAC
Intissar’s Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier
ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
Německo - Großenhain, NV 31. 5. 2008
Rozhodčí: Fischer, Německo
Rozhodčí: Fischer, Německo
psi - mezitřída
Magistére B’CHIRAAGH
* 20. 07. 2006 CMKU/SL/134/-07/06 VD1
Magistére Sarkar - Magistére Phayrouz
ch. Cazin Gervais a Alain Brigel, Olives 46230 Belfort du Quercy, Francie
m. Lucie Janovská, Srbínská 1560-6, 100 00 Praha 10, Strašnice
Německo - Hünstetten - CAC-barsoj jas 31. 5. 2008
Rozhodčí: Allan-Gibson/E
psi - třída mladých
Shirokko Schuru-esch-Schams V1, JgCAC, JgBOB
ch. Ingeborg a Eckhard Schritt, Dr. Erich Zimmermann, D
m. MVDr. Vodička, CZSabur Schuru-esch-Schams V2, RJgCAC
ch. Ingeborg a Eckhard Schritt, Dr. Erich Zimmermann, D
m. Fobe, Dpsi - mezitřída
Ghali el Ahmad Sheik el Arab V1
ch. Patricia Lauer, D
m. Krombach, D
psi - třída otevřená
Cenna Mahanajim V1
ch. Dr. Sabine Schlenkrich, D
m. Rollnik, Dpsi - třída vítězů
Hamadi Schuru-esch-Schams V1
ch. Ingeborg a Eckhard Schritt, Dr. Erich Zimmermann, D
m. Rackov, Dpsi - třída veteránů
Yaman Schuru-esch-Schams V1, VetCAC, VetBOB, NP
ch. Ingeborg a Eckhard Schritt, Dr. Erich Zimmermann, D
m. Nuccio, Dfeny - třída mladých
Shakirah Schuru-esch-Schams V1, JgCAC
ch. Ingeborg a Eckhard Schritt, Dr. Erich Zimmermann, D
m. Händel, DDjembey Dshini Ksar Ghilane VD2
ch. Cora Nürnberger a Ylenia Gasparini, D
m. Nagel, DTabita Schuru-esch-Schams VD3
ch. Ingeborg a Eckhard Schritt, Dr. Erich Zimmermann, D
m. MVDr. Vodička, CZfeny - třída otevřená
Chuzaymah Mahanajim V1, VDH, CAC
ch. Dr. Sabine Schlenkrich, D
m. Fiedler, DChana Mahanajim V2, RVDH, RCAC
ch. + m. Dr. Sabine Schlenkrich, D
Mahrusa Schuru-esch-Schams V3
ch. Ingeborg a Eckhard Schritt, Dr. Erich Zimmermann, D
m. Schritt, DChalida Mahanajim VD4
ch. Dr. Sabine Schlenkrich, D
m. Roggenkämper, Dfeny - třída vítězů
Bassila Schuru-esch-Schams V1, VDH, NF, BOB
ch. Ingeborg a Eckhard Schritt, Dr. Erich Zimmermann, D
m. Bellendir-Schneider, Dfeny - třída veteránů
Zinja Schuru-esch-Schams V1, VetCAC
ch. Ingeborg a Eckhard Schritt, Dr. Erich Zimmermann, D
m. Händel, DPolsko - Leszno, MVP 31. 5. 2008
Rozhodčí: Petr Řehánek
Rozhodčí: Petr Řehánek
psi - třída otevřená
OPHELIO Schuru-esch-Schams V1, CWC, CACIB, BOB
* 17. 12. 2005 MET 48
Chafi Schuru-esch-Shams - Zanaida Schuru-esch-Shams
ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann,
Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim, D
m. Marcin Blazskowski, Starozamkowa 18a, 64-100 Leszno, PL
feny - třída mladých
LAJJINA Bohemia Genao
* 20. 05. 2007 ČLP/SL/149 V1, CAJC
Fateh Ibn Abu Sheik el Arab - C´Casba Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Věra Malátková, Táborská 689, 560 02 Česká Třebová
feny - třída otevřená
JAMUNA Bohemia Genao
* 14. 12. 2005 ČLP/SL/132 V1, CWC, CACIB, BOS
Urkhan el Zaim D’Imi-N-Tanout - Djahirah Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Věra Malátková, Táborská 689, 560 02 Česká Třebová
Francie - Lyon - Šampionát - MVP 7. - 8. 6. 2008
Rozhodčí: Jarmo Vuorinen
Rozhodčí: Jarmo Vuorinen
psi - třída mladých
Bersheba's Wakoor V1
Bersheba's Wakoor V1
ch. Dieter Grams, Švýcarsko
m. Cadosh
Cheikh-Malik del Sayad el Gazel V2
Cheikh-Malik del Sayad el Gazel V2
ch. + m. Jessie a Joel Ayuso, Francie
psi - třída otevřená
psi - třída otevřená
Magistére Badri V1, CACS, CACIB, BOS
ch. + m. Cazin Gervais a Alain Brigel, Francie
Ben-Bahram Azrou V2, RCACS, RCACIB
Ben-Bahram Azrou V2, RCACS, RCACIB
ch. Bernard Lignon a Maurice Canivenq, Francie
m. Cadosh
Erfoud des Hammadates de Merzouga VD3
Erfoud des Hammadates de Merzouga VD3
ch. Nadia a Pietro Ali Basciano, Moroko
m. Heidmann
Tahar al Tarek D'Imi-N-Tanout VD4
Tahar al Tarek D'Imi-N-Tanout VD4
ch. Francoise Marin, Francie
m. Remars
Idris Bohemia Genao VD
Idris Bohemia Genao VD
ch. Jana Tomešková, Čechy
m. Debaye
psi - třída šampionů
Vasir del Sayad el Gazel V1
Vasir del Sayad el Gazel V1
ch. Jessie a Joel Ayuso, Francie
m. Ayuso
feny - třída mladých
Nakhla Assifa el Horr V1
feny - třída mladých
Nakhla Assifa el Horr V1
ch. Mohamed Soujaa, Moroko
m. Dolot
Chakoura N'Tarda D'Imi-N-Tanout V2
Chakoura N'Tarda D'Imi-N-Tanout V2
ch. Francoise Marin, Francie
m. Remars
feny - mezitřída
Magistére Charifa V1, CACS, CACIB, BOB
Magistére Charifa V1, CACS, CACIB, BOB
ch. + m. Cazin Gervais a Alain Brigel, Francie
Beduine Cheherazad el Djebel of Love Arab Beauty V2
Beduine Cheherazad el Djebel of Love Arab Beauty V2
ch. + m. Martin Carol, Francie
feny - třída otevřená
Magistére Bilkiss V1, RCACS, RCACIB
Magistére Bilkiss V1, RCACS, RCACIB
ch. + m. Cazin Gervais a Alain Brigel, Francie
Arab Bahari's Asma al Basma Chabiba of Love Arab Beauty V2
Arab Bahari's Asma al Basma Chabiba of Love Arab Beauty V2
ch. + m. Martin Carol, Francie
feny - třída pracovní
R'Aasifa al Tizgha D'Imi-N-Tanout V1
R'Aasifa al Tizgha D'Imi-N-Tanout V1
ch. Francoise Marin, Francie
m. Dolot
Praha - oblastní 14. 6. 2008
Rozhodčí: Andráš Polgár
psi - třída mladých
KÁSIR Bohemia Genao
* 04. 04. 2007 ČLP/SL/137 V1, VTM, Oblastní vítěz
Urkhan el Zaim D’Imi-N-Tanout - C´Chebket Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Lucie Židková, Seniorů 1288, 463 11 Liberec 30
+ Kristýna Pašková, Bílý Kostel nad Nisou 132, Liberec
Německo - Erfurt, MVP 15. 6. 2008
Rozhodčí: Libuše Ubrová, CZ
Rozhodčí: Libuše Ubrová, CZ
psi - třída mladých
Usama Schuru-esch-Schams V1, JrVDH, JrCAC
m. Schulte/Mann, D
psi - mezitřída
Ruwaid Schuru-esch-Schams V1, VDH
Ruwaid Schuru-esch-Schams V1, VDH
m. Ineichen/Schritt, D
psi - třída otevřená
Armin El Guerrouj V1, VDH, CAC, CACIB, BOB
Armin El Guerrouj V1, VDH, CAC, CACIB, BOB
m. Srpová, CZ
Qasab al Dahab Schuru-esch-Schams V2, RVDH, RCAC
m. Rühl, D
Ophelio Schuru-esch-Schams V3
Ophelio Schuru-esch-Schams V3
m. Blaszkowski, PL
psi - třída šampionů
Lubaid Schuru-esch-Schams V1, VDH, RCACIB
Lubaid Schuru-esch-Schams V1, VDH, RCACIB
m. Rühl, D
feny - třída otevřená
feny - třída otevřená
Afya El Guerrouj V1, VDH, CAC, CACIB, BOS
m. Srpová, CZ
Ma' ali Schuru-esch-Schams V2, RVDH, RCAC
m. Schulte/Mann, D
Pamira Schuru-esch-Schams V3
Pamira Schuru-esch-Schams V3
m. Blaszkowski, PL
feny - třída šampionů
Kaya Schuru-esch-Schams V1, VDH, RCACIB
m. Schulte/Mann, D
Lanškroun - krajská 15. 6. 2008
Rozhodčí: Otakar Vondrouš
feny - třída mladých
LAJJINA Bohemia Genao
* 20. 05. 2007 ČLP/SL/149 V1, VTM
Fateh Ibn Abu Sheik el Arab - C´Casba Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Věra Malátková, Táborská 689, 560 02 Česká Třebová
feny - třída otevřená
JAMUNA Bohemia Genao
* 14. 12. 2005 ČLP/SL/132 V1, VT, Krajský vítěz
Urkhan el Zaim D’Imi-N-Tanout - Djahirah Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Věra Malátková, Táborská 689, 560 02 Česká Třebová
Švýcarsko - Luzern, MVP 21. 6. 2008
Rozhodčí: Dr. Thomas Jakkel, H
Rozhodčí: Dr. Thomas Jakkel, H
psi - třída mladých
Cheikh-Malik del Sayad el Gazel VD1
Cheikh-Malik del Sayad el Gazel VD1
ch. + m. Jessie a Joel Ayuso, F
psi - třída otevřená
Idris Bohemia Genao V1, R-CACIB,CAC
psi - třída otevřená
Idris Bohemia Genao V1, R-CACIB,CAC
ch. Jana Tomešková, CZ
m. Debaye, F
psi - třída šampionů
psi - třída šampionů
Chadi Schuru-esch-Schams V1, CACIB,CAC, BOS
ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann, D
m. Mothersill, CH
feny - třída mladých
Bayda Sabiih al Sahra V1, J-CAC, J-BOB, BOB
feny - třída mladých
Bayda Sabiih al Sahra V1, J-CAC, J-BOB, BOB
ch. Marcus a Gregor Arndt, D
m. Feichter, CH
Chirine del Sayad el Gazel V2, R-J-CAC
Chirine del Sayad el Gazel V2, R-J-CAC
ch. Jessie a Joel Ayuso, F
m. Bächtiger, CH
Brno - MVP 28. 6. 2008
Rozhodčí: Ch. Vantu, Rumunsko
psi - třída šampionů
ARMIN El Guerrouj
* 08. 09. 2005 CMKU/SL/111 V1, CAC, CACIB
Intissar’s Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier
ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
feny - třída otevřená
APPOLINE El Guerrouj
* 08. 09. 2005 CMKU/SL/117 V1, CAC, CACIB, BOB, 3.BIG
Intissar’s Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier
ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
m. Elena Kouřilová, Jindřišská 1441, 530 02 Pardubice
AFYA El Guerrouj
* 08. 09. 2005 CMKU/SL/113 V2, res.CAC
Intissar’s Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier
ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5