výstavy 1.5. - 30.5. 2012
Praha - MVP + Pohár střední a východní Evropy, nominace na Cruft's 2013 - 5. 5. 2012
Rozhodčí: Vlastimil Vojtek, Slovensko
psi - třída mladých
EYDIN Schuru-esch-Schams
* 19. 05. 2011 CMKU/SL/235/-11/11 V1, CAJC, JBOB, Vítěz střed. a východ. Evropy ml., nom. Cruft's 2013
Xelim Schuru-esch-Schams - Lina Schuru-esch-Schams
ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann, Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim,D
m. Vlasta Kostřížová, Školní 29E, 330 02, Dýšina
psi - mezitřída
BÁHIR El Guerrouj
* 10. 10. 2010 CMKU/SL/210 V1, CAC, CACIB, Vítěz střední a východní Evropy, nom. Cruft's 2013
Qasab Al Dahab Schuru-esch-Schams - Afya El Guerrouj
ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
feny - mezitřída
BASHIRA El Guerrouj
* 10. 10. 2010 CMKU/SL/215 V1, CAC, res.CACIB
Qasab Al Dahab Schuru-esch-Schams - Afya El Guerrouj
ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
feny - třída otevřená
BEYLA El Guerrouj
* 10. 10. 2010 CMKU/SL/218 V1, CAC, Vítěz střed. a východ. Evropy, nom. Cruft's 2013, CACIB, BOB
Qasab Al Dahab Schuru-esch-Schams - Afya El Guerrouj
ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
MALIKA Bohemia Genao
* 07. 03. 2008 ČLP/SL/159 D2
Asban Dau al Gamar - Eridu Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Kateřina Pokorná, Dvořákova 330, 511 01 Turnov
Švýcarsko - IHA St. Gallen 12. 5. 2012
Rozhodčí: Jean Jacques Dupas, Francie
psi - třída dorostu
Bersheba's BAZOU VN1, Nejlepší dorost
ch. Grams, CH, m. Kilicat/Blättler, CH
psi - třída mladých
TAHIR Bohemia Genao VD1
ch. Tomešková, CZ, m. Dällenbach, CH
psi - mezitřída
Bersheba’s ATALIS V1, CAC, CACIB, BOB
ch. Grams, CH,m. Kilicat/Blättler, CH
Bersheba’s ANTAR VD2
ch. Grams, CH, m. van der Wees/Camenisch, CH
psi - třída otevřená
Tillieville WUKARI V1, CAC, R.CACIB
ch. + m. Mothersill, CH
Intissar´s PASCHA VD2
ch. Schirmer, I, m. Mottet, CH
psi - třída veteránů
IMRAN Schuru-esch-Schams V1, Vet.CAC
ch. Schritt, D, m. Mothersill, CH
feny - třída štěňat
TALA-AL NEYLA Min Alamira al Zafira VN1, Nejlepší štěně
ch. Karczewski, D, m. Schremp, CH
feny - třída otevřená
VASHTAA Schuru-esch-Schams V1, CAC, CACIB
ch. Schritt, D, m. Salzgeber, CH
feny - třída veteránů
DARYA Schuru-esch-Schams V1, Vet.CAC
ch. Schritt, D, m. Salzgeber, CH
Plzeň - Krajská 12. 5. 2012
Rozhodčí: Miroslav Václavík
psi - třída mladých
EYDIN Schuru-esch-Schams
* 19. 05. 2011 CMKU/SL/235/-11/11 V1, Vítěz třídy mladých
Xelim Schuru-esch-Schams - Lina Schuru-esch-Schams
ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann, Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim,D
m. Vlasta Kostřížová, Školní 29E, 330 02, Dýšina
Mladá Boleslav - speciální KCHCH 12. 5. 2012
Rozhodčí: Kurt Summer, Rakousko
psi - mezitřída
psi - třída otevřená
psi - třída veteránů
EL ABU AZHAR Bohemia Genao
* 20. 1. 2004 ČLP/SL/73 V1, BOV
Abu Azhar Sheik el Arab - C´Casba Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 66467 Syrovice 247
m. Miroslava Houšková, K. Šafáře 22, 370 05 České Budějovice
feny - mezitřída
BASHIRA El Guerrouj
* 10. 10. 2010 CMKU/SL/215 V1, CAC
Qasab Al Dahab Schuru-esch-Schams - Afya El Guerrouj
ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
feny - třída otevřená
BEYLA El Guerrouj
* 10. 10. 2010 CMKU/SL/218 V1, CAC, VSV, BOB
Qasab Al Dahab Schuru-esch-Schams - Afya El Guerrouj
ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
MALIKA Bohemia Genao
* 07. 03. 2008 ČLP/SL/159 V2, res.CAC
Asban Dau al Gamar - Eridu Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Kateřina Pokorná, Dvořákova 330, 511 01 Turnov
feny - třída veteránů
C’CASBA Bohemia Genao
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/45 V1, Nejlepší veterán, BOV
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 66467 Syrovice 247
m. Kateřina Pokorná, Dvořákova 330, 51101, Turnov
Německo - VDH Europasieger 13. 5. 2012
Rozhodčí: Lee-Grevelt, Holandsko
psi - třída mladých
Enkidu Schuru-esch-Schams V1, Jg. VDH+CAC, EJS
Duran Schuru-esch-Schams V2, Res. Jg. VDH+CAC
psi - mezitřída
Jalil Ibn Jahrousse Sheik el Arab V1, VDH
Dabur Sabiih al Sahra VD2
psi - třída otevřená
El Rieh Ksar Ghilane V1, VDH, CAC
El Jessim Mahanajim V2, Res. VDH+CAC
As-Samir Schuru-esch-Schams V3
psi - třída pracovní
Djebel Mahanajim V1, VDH
psi - třída šampionů
Yordam Schuru-esch-Schams V1, VDH, CACIB, ES
Fateh Ibn Abu Sheik el Arab V2, Res. VDH, Res. CACIB
Baskaran Ksar Ghilane VD3
psi - třída veteránů
Kohinoor Schuru-esch-Schams V1, Vet. VDH+CAC
feny - třída mladých
Fanniya Mahanajim V1, Jg. VDH+CAC, EJS
Es-Setareh Schuru-esch-Schams V2, Res. Jg. VDH+CAC
feny - mezitřída
Chameh Schuru-esch-Schams V1, VDH, CAC, Res. CACIB
feny - třída otevřená
Tahuara's Baylah bint Yaman V1, VDH
Německý - VDH Šampion
feny - třída pracovní
Chana Mahanajim V1, VDH, Res. CAC
feny - třída šampionů
Wahida Schuru-esch-Schams V1, VDH, CACIB, ES, BOB
Laziba Bohemia Genao V2, Res. VDH
Rakousko - Salzburg - světová 18. 5. 2012
Rozhodčí: Dr. Oriette Zilli, Itálie
psi - třída mladých
ENKIDU Schuru-esch-Schams V1, JSV
* 19. 05. 2011 VDH/DWZB/SL 1638
Xelim Schuru-esch-Schams - Lina Schuru-esch-Schams
ch. + m. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann,
Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim, D
DURAN Schuru-esch-Schams V2
* 24. 01. 2011 VDH/DWZB/SL 1629
Shirokko Schuru-esch-Schams - Warqa Schuru-esch-Schams
ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann,
Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim, D
m. Gisene Knopf, D
psi - mezitřída
BASIR El Guerrouj V1, CACA, Res. CACIB
* 10. 10. 2010 SPKP 5
Qasab Al Dahab Schuru-esch-Schams - Afya El Guerrouj
ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5, CZ
m. Vlado Ferko, SK
BÁHIR El Guerrouj V2, Res. CACA
* 10. 10. 2010 CMKU/SL/210
Qasab Al Dahab Schuru-esch-Schams - Afya El Guerrouj
ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5, CZ
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší, CZ
psi - třída otevřená
ZULTAN Schuru-esch-Schams V1, CACA
* 30. 05. 2009 PKR 7099
Pandas Schuru-esch-Schams - Lina Schuru-esch-Schams
ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann,
Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim, D
m. Anna Zawadzka, PL
Tillieville WUKARI V2, Res. CACA
* 09. 04. 2009 SHSB/LOS 685452
Tillieville Xiam Ehz -Y'Abeydou Nuri al Baida
ch. Ingela Näslund, Krlinge 318, 881 94 Solleftel, Švédsko
m. Ian a Susanne Mothersill, Neueggstrasse 20, CH-Oetwil am See
EL RIEH Ksar Ghilane V3
* 04. 09. 2009 VDH/DWZB SL 1561
Batal Sabiih al Sahra - Kaisouna Min Ahrar al Maghrib
ch. Cora Nürnberger, Alzeyer Pforte 14, DE-55234 Albig
m. Ylenia Gasparini Hilster Mühle 3, DE-66957 Schweix
AS-SAMIR Schuru-esch-Schams V4
* 15. 02. 2010 VDH/DWZB/SL 1575
Gamala Schuru-esch-Schams - Lubaid Schuru-esch-Schams
ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann,
Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim, D
m. Christiane Hilkenbach, Im Zitter 19, 46286 Dorsten-Lembeck, D
SERAB Schuru-esch-Scham V
* 16. 03. 2007 VDH/DWZB/SL 1454
Nazif Schuru-esch-Schams - Gamala Schuru-esch-Schams
ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann,
Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim, D
m. Eva Lichtenberg, D
BAAHIR Schuru-esch-Schams V
* 03. 04. 2010 VDH/DWZB/SL 1583
Qasab al Dahab Schuru-esch-Schams - Ophira Schuru-esch-Schams
ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann,
Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim, D
m. H. a P. Rühl, Falkensteiner Str. 34, DE-35516 Münzenberg + Schritt
psi - třída šampionů
PANDAS Schuru-esch-Schams V1, CACA, CACIB, SV, NP, BOB
* 03. 02. 2006 VDH/DWZB/SL 1376
Tarlan Quara Schuru-esch-Schams - Sema-nur Schuru-esch-Schams
ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann,
Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim, D
m. Uwe a Tina Klemmer, Hanfstrasse 7, DE-Dettingen/Teck
Magistére ARAK V2, Res. CACA
* 26. 08. 2005 LOF 10 SLOU 2068 /507
Magistére Pharid- Magistére P'Souad
ch. Cazin Gervais a Alain Brigel, Olives 46230 Belfort du Quercy, F
m. Christophe Ziddour, 556 Chemin De Cremat, 06200 Nice, F
YORDAM Schuru-esch-Schams V3
* 08. 01. 2009 VDH/DWZB/SL 1533
Hashim Schuru-esch-Schams - Parvana Schuru-esch-Schams
ch. + m. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann,
Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim, D
LUBAID Schuru-esch-Schams V4
* 01. 07. 2004 VDH/DWZB/SL 1311
Othello Schuru-esch-Schams - Zanya Schuru-esch-Schams
ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann,
Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim, D
m. H. a P. Rühl, Falkensteiner Str. 34, DE-35516 Münzenberg
ECLAIR ERFOUD de Slouaz V
* 17. 10. 2009 LOF 10 SLOU 2281
Erfoud des Hammadates de Merzouga - Bachira des Crocs de la Molinere
ch. Francoise Heidmann, 181 50 Germigny L’Exempt, France 18 - Cher
m. William Guerbi, F
XAFIR Schuru-esch-Schams V
* 01. 10. 2008 VDH/DWZB/SL 1513
Sabur Schuru-esch-Schams - Inaya Schuru-sch-Schams
ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann,
Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim, D
m. Anja a Ralph Schneider, Am Vorspessart 3, DE-63579 Freigericht
QASAB AL DAHAB Schuru-esch-Schams V
* 11. 05. 2006 VDH/DWZB/SL 1403
Hashim Schuru-esch-Schams - Begum Schuru-esch-Schams
ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann,
Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim, D
m. H. a P. Rühl, Falkensteiner Str. 34, DE-35516 Münzenberg
BASKARAN Ksar Ghilane V
* 27. 10. 2004 VDH/DWZB/SL 1321
Zalif Schuru-esch-Schams - Vaha Schuru-esch-Schams
ch. Cora Nürnberger, Alzeyer Pforte 14, DE-55234 Albig
m. Ylenia Gasparini, Hilster Mühle 3, DE-66957 Schweix
psi - třída veteránů
KOOHINOR Schuru-esch-Schams V1, Vet.SV
* 09. 03. 2004 VDH/DWZB/SL 1287
Xenos Schuru-esch-Schams - Sema-nur Schuru-esch-Schams
ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann,
Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim, D
m. Christiane Hilkenbach, Im Zitter 19, DE-Dorsten-Lembeck
Intissar's LATAR V2
* 11. 12. 2003 LOI 04/54936
Tarik Kahela de Moreau - Odelia de Moreau
ch. Karin Shirmer, I
m. Silvia Marcori, Reg Rabbioso 14, 150 18 Spigno Monferrato, I
El ABU AZHAR Bohemia Genao V3
* 20. 01. 2004 ČLP/SL/73
Abu Azhar Sheik el Arab - C´Casba Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247, CZ
m. Miroslava Houšková, K. Šafáře 22, 370 05 České Budějovice, CZ
feny - třída štěňat
GHADA Schuru-esch-Schams VN1
* 22. 08. 2011 VDH/DWZB/SL 1663
Xelim Schuru-esch-Schams - Vaha Schuru-esch-Schams
ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann,
Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim, D
m. Annette Löw, D
feny - třída mladých
ES-SETAREH Schuru-esch-Schams V1, JWS
* 19. 05. 2011 VDH/DWZB/SL 1646
Xelim Schuru-esch-Schams - Lina Schuru-esch-Schams
ch. + m. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann,
Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim, D
m. Ylenia Gasparini, Hilster Mühle 3, DE-66957 Schweix
ESMEE Schuru-esch-Schams V2
* 19. 05. 2011 VDH/DWZB/SL 1643
Xelim Schuru-esch-Schams - Lina Schuru-esch-Schams
ch. + m. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann,
Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim, D
m. Dagmar a Dr. Wolfgang Vetter, Brühlstrasse 37, 71292 Friolzheim, D
FARIBA Schuru-esch-Schams V3
* 26. 07. 2011 VDH/DWZB/SL 1657
Chamoun Schuru-esch-Schams - Parvana Schuru-esch-Schams
ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann,
Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim, D
m. Sybille Regitz, D
FANNIYA Mahanajim V4
* 26. 06. 2011 VDH/DWZB/SL 1652
Cadim Mahanajim - Fellouja
ch. Dr. Sabine Schlenkrich, Höllsteinstr. 104, DE-61350 Bad Homburg
m. Gregor a Marcus Arndt, Stettiner Str. 20a, DE-50126 Bergheim
feny - třída mladých
BEYLA El Guerrouj V1, CACA
* 10. 10. 2010 CMKU/SL/218
Qasab Al Dahab Schuru-esch-Schams - Afya El Guerrouj
ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5, CZ
CHAMEH Schuru-esch-Schams V2, Res. CACA
* 02. 11. 2010 WDH/DWZB/SL 1621
Chamoun Schuru-esch-Schams - Parvana Schuru-esch-Schams
ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann,
Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim, D
m. Kristina Kosmas, D
FE´TAIGA de la Horde D´Or V3
* 22. 09. 2010 LOF 10 SLOU.2325
Magistére Badri- Destella de la Horde d'Or
ch. + m. Agnes a Rey Przezdziecki, La Colle Sur Loup,Chemin Des Campons Villa Abaibour, France 06480
feny - třída otevřená
BASSIRA ag Dalvit V1, CACA, Res. CACIB
* 05. 11. 2009 SPKP RG4
Atakor ag Dalvit - Dahija Bohemia Genao
ch. Lenka Malinovská, Lipová 196/15, Ladná, okr. Břeclav 69146, CZ
m. Ing. Ivo Pádej, Odborov 242, 017 01, Povážská Bystrica, SK
Ghazoot BAQILAH V2, Res. CACA
* 26. 04. 2010 SE 33417/2010
Moulay El-Mehdi Al Kamsha - Tillieville Xahna Douh
ch. + m. Inger Gelius a Morgan Persson Gelius, Hjulbäck 30, S-78053 Nås
DESTELLA de la Horde D'Or V3
* 20. 12. 2008 LOF 10 SLOU.2333/638
Azulai de la Horde d'Or - A Aouga
ch. + m. Agnes a Rey Przezdziecki, La Colle Sur Loup,Chemin Des Campons Villa Abaibour, France 06480
BASHIRA El Guerrouj V4
* 10. 10. 2010 CMKU/SL/215
Qasab Al Dahab Schuru-esch-Schams - Afya El Guerrouj
ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5, CZ
VASHTAASchuru-esch-Schams V
* 12. 03. 2008 VDH/DWZB/SL 1498
Zarif Schuru-esch-Schams - Begum Schuru-esch-Schams
ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann,
Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim, D
m. Beatricie Salzgeber, D
AZHARA Schuru-esch-Schams V
* 15. 02. 2010 VDH/DWZB/SL 1581
Lubaid Schuru-esch-Schams - Gamala Schuru-esch-Schams
ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann,
Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim, D
m. Dr. Annetta Stager, Oberkälberstein 37, 83483 Bischofswiesen, D
ZAVANNA Schuru-esch-Schams V
* 30. 05. 2009 SLR SLU 000001
Pandas Schuru-esch-Schams - Lina Schuru-esch-Schams
ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann,
Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim, D
m. Eva Boštjančič, Na Trati 2, 1210 Ljubljana, SLO
BASHIRA Schuru-esch-Schams V
* 03. 04. 2010 VDH/DWZB/SL 1585
Qasab Al Dahab Schuru-esch-Schams - Ophira Schuru-esch-Schams
ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann,
Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim, D
m. Melanie Gill, Pappelallee 33, 80995 München, D
feny - třída šampionů
SHANA Schuru-esch-Schams V1, CACA, CACIB, SV
* 16. 03. 2007 VDH/DWZB/SL 1455
Nazif Schuru-esch-Schams - Gamala Schuru-esch-Schams
ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann,
Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim, D
m. Dagmar a Dr. Wolfgang Vetter, Brühlstrasse 37, 71292 Friolzheim, D
SHAKIRAH Schuru-esch-Schams V2, Res. CACA
* 16. 03. 2007 VDH/DWZB/SL 1459
Nazif Schuru-esch-Schams - Gamala Schuru-esch-Schams
ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann,
Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim, D
m. Christa a Sepp Händel, Vestrerstr. 16, 90513 Zirndorf, D
A OUAGA V3
* 01. 09. 2005 LOF 10 SLOU.2151/595
? - ?
ch. ?
m . Christophe Ziddour, F - 556 Chemin de Cremat, 06200 Nice
XAFIRA Schuru-esch-Schams V4
* 01. 10. 2010 VDH/DWZB/SL 1514
Sabur Schuru-esch-Schams - Inaya Schuru-esch-Schams
ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann,
Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim, D
m. Sarah Rodin, Kappellenstrasse 71, 65193 Wiesbaden, D
DAHKLA de la Horde D'Or V
* 20. 12. 2008 LOF 10 SLOU.2232
Azulai de la Horde d'Or - A Aouga
ch. Agnes a Rey Przezdziecki, La Colle Sur Loup,Chemin Des Campons Villa Abaibour, France 06480
m . Christophe Ziddour, F - 556 Chemin de Cremat, 06200 Nice
feny - třída veteránů
XELIA Schuru-esch-Schams V1, Vet. SV
* 22. 06. 1999 VDH/DWZB/SL 1110
Kalim Schuru-esch-Schams - Hawwa Schuru-esch-Schams
ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann,
Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim, D
m. Alexander Rücker, Kapellenstraße 71, DE-Wiesbaden
DARYA Schuru-esch-Schams V2
* 25. 06. 2001 VDH/DWZB/SL 1179
Sharik Schuru-esch-Schams - Chamba Schuru-esch-Schams
ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann,
Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim, D
m. Beatricie Salzgeber, Fabrikstrasse 20, CH-9478 Azmoos, D
DAKIYA Schuru-esch-Schams V3
* 25. 06. 2001 VDH/DWZB/SL 1181
Sharik Schuru-esch-Schams - Chamba Schuru-esch-Schams
ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann,
Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim, D
m. Melanie Gill, Pappelallee 33, 80995 München, D
Litoměřice - MVP 26. 5. 2012
Rozhodčí: Věra Sosnová
feny - mezitřída
BEYLA El Guerrouj
* 10. 10. 2010 CMKU/SL/218 V1, CAC, CACIB, BOB
Qasab Al Dahab Schuru-esch-Schams - Afya El Guerrouj
ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
Německo - Tüttleben - NV 26. 5. 2012
Rozhodčí: Gabriela Schröter, Německo
feny - mezitřída
Bella El Guerrouj
* 10. 10. 2010 V1, VDH, Res.CAC
Qasab al Dahab Schuru-esch-Schams - Afya El Guerrouj
ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
m. Monika Hasenstab, Auf den Brüchen 16, DE-56477 Rennerod
feny - třída otevřená
Emine Mahanajim
* 31. 07. 2009 V1, CAC, VDH, NF, BOB
Fateh Ibn Abu Sheik el Arab - Chana Mahanajim
ch. Dr. Sabine Schlenkrich, Höllsteinstr. 104, DE-61350 Bad Homburg
m. Monika Hasenstab, Auf den Brüchen 16, DE-56477 Rennerod
Djamila Labibah Sabiih al Sahra
* 21. 05. 2010 V2, Res.VDH
Fateh Ibn Abu Sheik el Arab - Labibah Schuru-esch-Schams
ch. + m. Gregor & Marcus Arndt, Stettiner Str. 20a, DE-50126 Bergheim
Chaima Sabiih al Sahra
* 24. 10. 2008 V3
Arif Madina al Fadila - Dina Schuru-esch-Schams
ch. + m. Gregor & Marcus Arndt, Stettiner Str. 20a, DE-50126 Bergheim
Srbsko - Melenci 26. 5. 2012
Rozhodčí: ?
feny - třída otevřená
BADRIYAH ag Dalvit
* 05. 11. 2009 70001 Arh V1, CAC
Atakor ag Dalvit - Dahija Bohemia Genao
ch. Lenka Malinovská, Lipová 196/15, Ladná, okr. Břeclav 69146
m. Kristian Besu, Ruže Šulman 46/15/ 23000 Zrenjanin, Srbsko
Maďarsko - Komárom - MVP 27. 5. 2012
Rozhodčí: Vlastimil Vojtek, Slovensko
feny - třída otevřená
BASSIRA ag Dalvit
* 05. 11. 2009 SPKP RG4 V1, CAC, CACIB, BOB, nominace na Cruft's 2013
Atakor ag Dalvit - Dahija Bohemia Genao
ch. Lenka Malinovská, Lipová 196/15, Ladná, okr. Břeclav 69146
m. Ing. Ivo Pádej, Odborov 242, 017 01, Povážská Bystrica, Slovensko